Wózki, przyczepki rowerowe dla psów, kotów

W ofercie Ibiyaya dostępne są między innymi wózki rowerowe dla psów. Wysokiej jakości przyczepki pozwalają na komfortowe przewożenie zwierzęcia. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wózka, zapoznaj się z dostępnym asortymentem i wybierz idealny model. Pamiętaj, że stawiamy na wyłącznie uznanych w branży producentów.

Czym cechują się nasze wózki rowerowe dla psów?

Wózki dla psów do roweru z naszej oferty to rozwiązania, które w wielu przypadkach charakteryzują się:

  • możliwością błyskawicznego wypinania kół,
  • funkcją szybkiego składania,
  • komfortowym systemem regulacji
  • obecnością siatek zapewniających stały przewiew świeżego powietrza,
  • możliwością mocowania drążka rowerowego po obu stronach,
  • osobnymi hamulcami po obu stronach,
  • obecnością osłony przeciwdeszczowej.

Wszystkie produkty szczegółowo opisaliśmy na ich podstronach. W związku z tym dowiesz się między innymi, ile waży konkretna przyczepka rowerowa dla małego psa lub większego czworonoga, jakie jest maksymalne obciążenie oraz jakie są wymiary produktu. Koniecznie zatem sprawdź, który wózek dla psa rowerowy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Przyczepa rowerowa dla psów — dlaczego nasza oferta?

Przyczepa rowerowa dla psa jest w naszym sklepie dostępna w wielu różnych wariantach. Z pewnością wybierzesz spośród ogromu możliwości odpowiednie rozwiązanie. W każdej chwili możemy także udzielić Ci fachowego wsparcia. Nigdy zatem nie będziesz czuć się osamotniony w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Pamiętaj również o tym, że bardzo szybko realizujemy wszystkie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl