Dostawa

Informacje na temat dostaw

Szanujemy swoich Klientów i chcemy oferować im usługi najwyższej jakości, dlatego zamówienia wysyłamy w ciągu maksymalnie 48 godzin od zakupu. Wszystkie zamówienia o wartości większej niż 139,99 zł objęte są darmową dostawą (poniżej tej wartości, koszt wysyłki to 15 złotych). Wysyłka następuje po przedpłacie za pomocą płatności online (Blue Media) lub tradycyjnego przelewu. Nie oferujemy wysyłki za pobraniem.

 

Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku. Kurier DPD nie ma obowiązku kontaktowania się przed dostawą. Klient we własnym zakresie może skontaktować się z kurierem, uzyskując jego numer telefonu na stronie DPD.

 

Pełne koszty dostaw oraz przewidywany czas dostawy prezentują się następująco:

Forma dostawy

Zamówienie do 139,99 zł (przedpłata)

Zamówienie powyżej 139,99 zł (przedpłata)

Szacowany dzień dostawy

Kurier DPD

15 zł

Za darmo

1-2 dni robocze

 

Podane czasy realizacji zamówienia oraz dostawy towaru są jedynie orientacyjne, a o ewentualnych opóźnieniach informujemy Klientów telefonicznie lub mailowo.

Powyższe czasy oraz koszty dostawy dotyczą wysyłki na terenie Polski. Realizujemy również zamówienia na terenie Unii Europejskiej. W przypadku dostawy zagranicznej prosimy o kontakt telefoniczny, bądź też mailowy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl