Komfort podróży ze zwierzakiem. Utrzymanie czystości w samochodzie

Wracamy z przytupem do tematu przewożenia zwierzaka w transporterze. Dziś słowa popłyną w dwóch kierunkach - komfortu dla niego i Ciebie.

Patrząc na czworołapka w transporterze nie zawsze mamy miłe odczucia.

UWIĘZIONY.

A teraz wyobraź sobie najwygodniejszy kąt w domu. Taki, w którym siadasz na wygodnym fotelu, obok roznosi się zapach ulubionej herbaty, wyciągasz nogi na podnóżek i zatapiasz się w świat książki.

A może dla Ciebie to położenie się na kanapie oglądając nowy sezon wyczekiwanego serialu, podczas którego chrupiesz przekąski?

Czujesz się tam uwięziona?

Oczywiście, że nie.

Podróż w transporterze właśnie tak może się kojarzyć - jako wygodny i przytulnie urządzony pokoik dla Twojego zwierzaka. Dzięki temu nie musi biegać w kółko rozglądając się na wszystkie strony. A wierz mi, dla niego dzieje się dużo więcej niż dla Ciebie. Sytuacja staje się bardziej nieprzyjemna w tramwaju, pociągu czy autobusie.

Utrzymywanie równowagi z jednoczesnym ignorowanie setki bodźców, które go ciekawią i niepokoją, czy próby schowania się przed stresującymi sytuacjami - odpadają! Wreszcie nie musi szukać przez pół trasy idealnego miejsca, bo ono po prostu jest. Jego bezpieczny, przenośny kąt.

Ale co do tego ma Twój komfort?

Przypomnij sobie moment, w którym nagle musiałaś kogoś podwieźć i robiłaś na szybko porządek w samochodzie. Czasem jest to kwestia przesunięcia kocyka, ale częściej oznacza “odkłaczanie” całej kanapy. Dzięki korzystaniu z transportera w czasie podróży ewentualne brudy zostają… w “domu”.  Nie straszne wtedy ubłocone łapki, brudne psie podwozie po spacerze w roztopach, czy niekończąca się historia sypiącego piachu z sierści po harcach nadmorskich.

Dodatkowe plusy:

  • Pan z taksówki raczej nie będzie kręcił nosem, gdy zabierzesz ze sobą stworzonko w transporterze.
  • Nie musisz zakładać psu kagańca w środkach komunikacji publicznej (jest to wymóg).

To jak, podoba Ci się pomysł na przenośny, przytulny pokoik?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl